Новости проекта
Научный семинар
Перенос и удаление уроков
Навстречу новым горизонтам с Парком высоких технологий
Станьте участником программы «Учитель для Беларуси»!
Знакомьтесь с героями Schools.by!
Награждение победителей конкурса

график мероприятий

Дата: 13 сентября 2017 в 11:13, Обновлено 11 сентября 2018 в 00:05

Графік мерапрыемстваў   шостага школьнага  дня

на І паўгоддзе 2018/2019  навучальнага года

Верасень

Кастрычнік

Лістапад

Снежань

1

Дзень беларускай пісьменнасці                 “Мая малая радзіма»

Аўдзечык І.М., наст.бел.мовы

6

Працоўны дэсант

Кл.кіраўнікі 4-9 класы

3

Экскурсія ў  школьны музей прыроды і экалогіі

Рыдзецкая Т.І., кіраўнік музея прыроды і экалогіі

1

Экскурсія ў  школьны музей “Спадчына”

Хаміцэвіч С.А., кіраўнік музея

8

Дзень здароўя, прысвечаны пачатку навучальнага года «Вясёлыя старты»

Навасёл Д.А., наст.фізічнай культ. і здароўя

13

Дзень здароўя,

прысвечаны Дню маці “Я і мама - самыя спартыўныя”

Навасёл Д.А., наст.фіз.культ.і зд.

Бацькоўская суббота

Літаратурна-музычная кампазіцыя “Святыя Пакровы”

 Аўдзейчык І.М., кір.факульт.заняткаў

Агульнашкольны бацькоўскі сход

Ракавец Т.Л.,нам.дыр.па вых.рабоце

10

Дзень здароўя. Фізкультурнае свята «Падарожжа ў горад Здароўе»

Навасёл  Д.А., наст.фізічнай культуры  і здарроўя

8

Дзень здароўя.

Дзень рухомых гульняў «Усе на старт»

Навуч.1-9 кл.

 Навасёл Д.А.,

наст.фізічнай культуры і здароўя

15

 Круглы стол

«Цікавы свет прафесій”

Рыдзецкая Т.І., адказн.за прафарыентац.работу

Бацькоўская суббота

Дзень правых ведаў. Час пытанняў і адказаў “Мы павінны гэта ведаць”

Хаміцэвіч С.А., адказн. за сац. раб.

20

Аперацыя “Абеліск”

Аўдзейчык І.М., адказная за работу з дзіцяч. і маладзёжн. аб’яднаннямі

Бацькоўская суббота

Круглы стол

«Асаблівасці пераходу дзяцей з дашкольнай группы ў 1 клас»

Жарская В.У., наст.пачатк.класаў

17

Вусны часопіс , прысвечаны Году малой радзімы « Край ты мой родны! Мая малая Радзіма! "

Аўдзейчык І.М., наст.бел.мовы

Бацькоўская суббота

Круглы стол

“Курэнне –

звычка шкодная”

 С.А.Хаміцэвіч, адказн. за сац. раб.    

15

Час пытанняў і адказаў “Шлях у прафесію”

Рыдзецкая Т.І.,адказн.за прафарыентац.работу

Бацькоўская суббота

Час экалогіі

“Падарожжа па родным краі”

Рыдзецкая Т.І.,наст.біялогіі

22

Дзень працоўнага навучання.

 Гульня-конкурс «Падарожжа ў горад майстроў»

Ракавец Т.Л., наст.прац.навуч.

27

Дзень пачатковых класаў.

Конкурс эрудытаў

 «Лепшы знаўца казкі»

Кастунова Н.П., наст.пачатк.кл.

Свята “Багач”

Рыдзецкая Т. І., настаўнік біялогіі

24

Дзень англійскай мовы.

Час паэзіі «Экскурсія па Лондану»

Кодзінева В.У., наст.англ.мовы

22

Навагодняе свята “Прывітанне, Новы год! ”

Кастунова Н.П., Жарская В.У., кл.кір.пачатк.класаў

Дзень біялогіі

Вусны часопіс

«Цікавая біялогія»

Рыдзецкая Т.І., наст.біялогіі

29

Круглы стол,прысвечаны 100-годдзю Усесаюзнага ленінскага камуністычнага саюза моладзі “Камсамольцы ў гісторыі маёй сям’і”

Аўдзейчык І.М. адказная за работу з дзіцяч.і маладзежн. аб’яднаннямі


 


 

29

Рэйд «Твой рэжым дня»

Кл.кір.1-9 кл., выхавацель д/г

Графік мерапрыемстваў   шостага школьнага дня  

на ІІ паўгоддзе 2018/2019 навучальнага года

Студзень

Люты

Сакавік

Красавік

Май

06


 

Святкуем разам з бацькамі

03

Вечар сустрэчы з выпускнікамі

“А гады  імчацца”

Хаміцэвіч С.А.,

настаўнік гісторыі

03

Вусны часопіс

“Мая будучая прафесія”


 

Аўдзейчык І.М.,

настаўнік бел.мовы

07

Рэйд

 “Падлетак і яго вольны час

Класныя кіраўн.

 1-9 класаў

05

Трудавы дэсант “Абеліск”

Аўдзейчык І.М.,

адказн.за арган.раб.

Класныя кір.5-9 кл.

13

Дзень здароўя

“Зімовыя забавы!”

Навасёл Д.А., наст.фіз.

культур і зд.

10

Дзень здароўя

Фізкультурнае свята

“Алімпійцы сярод нас!”

Навасёл Д.А., наст.фізічнай культуры і зд.

10

Дзень здароўя

“ Залатая скакалка”


 

Навасёл Д.А., наст.фізічнай культуры і зд.

14

Дзень здароўя

Вясенні крос “Самы хуткі”


 

Навасёл Д.А., наст.фізічнай культуры і зд.

12

Дзень здароўя

Фізкультурнае свята, прысвечанае заканчэнню навучальнага года

Навасёл Д.А., наст.фізічнай культуры і зд.

20

Агульны бацькоўскі сход


 


 


 

Адміністрацыя УА

17

Конкурс творчых работ

“Ёсць такая прафесія Радзіму абараняць”

Аўдзейчык ІМ., адказн.за арганіз.

работу

Бацькоўская субота

Круглы стол

 “ Пытанні падлеткавага ўзросту”

АўдзейчыкІ.М.,

настаўн.бел.мовы

17

Прававая гадзіна

Бліц – турнір

 “Я-грамадзянін Беларусі

Хаміцэвіч С.А.

настаўнік гісторыі


 

Агульны бацькоўскі сход

(1 кл.)

Канаплянік А.А., нам.дыр.па вучэбнай рабоце

Кастунова Н.П., наст.пачатковых класаў

21

Працоўны дэсант

“Абеліск”

Аўдзейчык І.М.,

адказн.за арган.раб.


 

Агульны бацькоўскі сход

(9 кл.)

Адміністрацыя УА


 


 

19

Агульны бацькоўскі сход


 

Канаплянік А.А., нам.дыр.па вучэбнай рабоце

Ракавец .Т.Л.,

нам.дырэктара па выхаваўчай рабоце

27

Дзень пачатковых класаў

Інтэлектуальны марафон знаўцаў рускай мовы

Кастунова Н.П., настаўнік пачат.класаў

Экалагічная гадзіна

Падарожжа вакол свету

Рыдзецкая Т.І.,

наст.біялогіі

24

Дзень англійскай мовы

Час паэзіі

Касцюкавец А.А.,

настаўнік англ.мовы

24

Дзень матэматыкі і фізікі

Матэматычны марафон

 Жарская В.У.,

настаўнік пачатк.класаў

Вусны часопіс “Гэта цікава ведаць”

Малочка К.Л., настаўнік фізікі

28

Дзень гісторыі

Гульня-падарожжа “Кола гісторыі”

Хаміцэвіч С.А.,

настаўнік гісторыі

26

Дзень рускай мовы

Інтэлектуальная гульня “ Аматар рускай мовы”

Канаплянік А.А.,

настаўнік рускай мовы

Акцыя “Зберажом зямлю квітнеючай”

Класныя кіраўнікі 1-9  класаў


 


 


 


 

31

Аперацыя “Металалом”,

“Макулатура

Кл.кіраўнікі

 1-9 класаў


 


 


 


 

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.